Człowiek vs OBYWATEL


Categories:

Kim są i czym różnią się w świetle prawa.

Człowiek w momencie narodzin posiada jedynie rodziców, którym ich rodzice nadali imiona oraz nazwiska.

Co by się jednak stało gdyby urodzony człowiek otrzymał tylko imię.

Nazwijmy Cię Adam ? a może Ewa? W poniższym opisie będę używał tych imion wymiennie.

Młoda Ewa dorasta i staje się dojrzała, nie ma ani aktu urodzenia, ani nazwiska, nie ma też dowodu osobistego. Posiada jednak spisany ręcznie dokument w którym świadkowie uczestniczący w porodzie, oraz rodzice zgodnie oświadczyli, że chcieli by aby ich dziecko miało na imię Adam/Ewa .Kim zatem jest Ewa w świetle prawa?

Oraz którego prawa? Prawa ustanowionego przez innych ludzi? Czy inni ludzie maja prawo stanowić o tym co inny człowiek ma prawo robić a czego nie?

Powiecie tak. Są wspólnoty, grupy społeczne, rody, kraje, panstwa. Ludzie od zawsze starali się narzucać innym normy społeczne, metody zachowan.

A co by było gdyby nie było kraju? Tylko prywatna korporacja? Czy ta prywatna korporacja ma prawo narzucać ludziom własne pomysły?

Korporacja może mieć takie prawo, ponieważ zawiera umowy/kontrakty.

Jak zatem sprawić żeby Twoi rodzice chcieli zawrzeć umowę o rejestracji swojego dziecka w ich firmie?

Wystarczy powiedzieć wszystkim, rozesłać plotki, że jest prawdziwym krajem.

Co wtedy zrobią rodzice? Myśląc że są częścią narodowej społeczności chętnie zanoszą wiedzę o urodzeniu swojego dziecka do prywatnej firmy która w nazwie posiada URZĄD STANU CYWILNEGO.

URZĄD ten wprowadza do swych ksiąg zapis z tej dobrej nowiny jaką jest urodzenie dziecka. Nadaje numer temu dokumentowi i nazywa go AKT URODZENIA.

Następnie nadaje PESEL – ale nie dziecku, tylko swojemu własnemu zapisowi w swych własnych księgach.

Dziecko dorasta i w wieku 18 lat idzie po dowód osobisty myśląc że nazywa się Adam Kowalski. URZĄD to potwierdza wydaje dowód i od tej pory , posługujesz się dowodem osobistym który ma w opisie słowa którymi opisano Twój pierwszy dokument, czyli notatkę o urodzeniu.

Nie zarejestrowano Ciebie, ale zarejestrowano wiedzę o Tobie. To bardzo duża róznica.

Powtórzę raz jeszcze, zarejestrowano wiedzę o Tobie a nie Ciebie. (Ciebie zarejestrować nie można chyba że wytatuują ci numer na ręku – wtedy tak, ale takiego tatuażu nie masz)

Wmawiają Ci jednak że to jesteś TY.

W momencie w którym przyjmujesz że jesteś Ewa Kowalska stajesz się OBYWATELEM. Obywatel to połączenie nie świadomego człowieka z notatką o nim. Co się stanie jednak jeśli rozdzielimy człowieka od notatki (dowód osobisty). Mamy wtedy wolnego żywego człowieka plus dowód osobisty (opis z dnia urodzenia).

PESEL posiada dokument a nie TY.

Jednak wszyscy pytają Ciebie o pesel, wiec myślisz że to twój numer więc go się uczysz i go wszędzie podajesz.

Tak się tworzy NIEWOLNIKA. To Twoja świadomość lub jej brak czyni Cię wolnym lub nie, i tylko Ty sam masz na to wpływ.

W momencie narodzin nie posiadasz imienia ani nazwiska . Mama musi na Ciebie jakoś wołać więc mówi do ciebie skarbie , kochanie , Tomek lub robaczku jak kto woli ,;) Dane typu imię nazwisko potrzebne są do tworzenia umów …. i to są TYLKO dokumenty 🙂

Edit 22 maja 2 roku Człowiek jest administratorem swoich danych osobowych, a Obywatel myśli, że jest danymi osobowymi.

Edit 11 lipca

Taka karteczkę noszę zamiast dokumentów – przykład z opisem i dyskusją https://www.facebook.com/groups/1032306183930221/posts/1068030190357820

Jaka jest różnica pomiędzy podpisem Niewolnika a Człowieka?

link do opisu oraz dyskusja https://www.facebook.com/groups/1032306183930221/posts/1061534871007352

prawo naturalne to nasza tożsamość https://www.facebook.com/groups/1032306183930221/posts/1071696576657848

Fanpage strona ze szkoleniem z zakresu prawa naturalnego – teoria oraz praktyka https://www.facebook.com/Prawo-Naturalne-szkolenie-dla-szukających-rozwiązania-105853234703198

Oraz bezpośrednio link do szkolenia (wersja płatna) – https://zrzutka.pl/b6t6up

Adres kontaktowy – jeśli chcesz otrzymać darmowy dostęp do szkolenia napisz stefers@protonmail.com i zaproponuj swój udział w jego rozbudowie.

Link do proklamacji kraju Rzeczpospolita Polska http://www.proklamacjakraju.pl

To jest draft, założenie ma być krótki, jasny, zrozumiały, wywołujący chęć sprawdzenia czy autor ma rację, czy nie. Wywołujący chęć dyskusji. Czyli podjęcie próby otworzenia umysłu na poznanie prawdy o największym oszustwie wszech czasów w którym uczestniczy większość ludzi.

Proszę na priv o feed back. Czyli ocenę czy to napisane jest jasne, użyteczne i zrozumiałe? Jeśli nie to jak to jeszcze bardziej uprościć?

Ten artykuł nie jest jeszcze publiczny, link na priv trafił tylko do wybranych ludzi. Nie osób, ale Ludzi 🙂

13 thoughts on “Człowiek vs OBYWATEL”

    1. Temat bardzo korzystny dla ludzi pragnacych zycia w wolnosci i prawdzie zgodnie z prawami natury itp.Tylko co z nasza praktyczna egzystencja po ogloszeniu,ze nie zgadzamy sie z tym systemem oszustwa i odmawiamy i nie godzimy sie na dalsze umowy zniewalania i lamania naszych praw czlowieka.

      1. w momencie gdy przestajemy się zgadzać na kontrakty których nie chcemy zawierać wszystko nabiera innych kolorów, po prostu bez umowy nie mogą nic zrobić

  1. Dziekuje za wyjaśnienie i czekam na dalsze informacje oraz możliwości dzielenia się tym z innymi. Pozdrawiam

  2. Nie wiem, po co komplikować sobie życie i zawracać głowę takimi rzeczami jak człowiek, obywatel, żywa istota itd.? To, że każdy z nas ma imię lub nawet dwa i trzy, nazwisko, miejsce zamieszkania, czy nawet PESEL nie zmienia faktu, że jesteśmy istotami żywymi i mającymi prawo do decydowania o sobie. Też to, czy ktoś będzie mówił do nas człowieku, ludku, osobo, obywatelu, czy jeszcze inaczej, nie zmienia faktu, że jesteśmy Sobą. Również to, że mamy jakieś numery nie znaczy, że jesteśmy niewolnikami, bo one służą do naszej łatwiejszej identyfikacji. Jest nas przecież coraz więcej ludzi na ziemi i jakoś ich trzeba rozróżniać? Niewolnikami jesteśmy wówczas, gdy znając swoje prawa, nie walczymy o to by nikt nam ich nie zabierał! Niewolników też łatwo można było poznać w ostatnich czasach i obecnie, nie po tym, czy miał ktoś PESEL, imię, nazwisko, czy mówił ktoś na nich obywatel, a nie człowiek. Każdy, kto bał się zapłacić mandat i chodził potulnie jak baranek w maskach, które szkodzą ewidentnie zdrowiu, sam czynił z siebie niewolnika. Teraz chce zgonić winę na pierdoły niemające z tym nic wspólnego. To strach zabiera ludziom wolność, a nie drugi człowiek, którego się boimy i dlatego grzecznie stajemy się jego niewolnikiem, zamiast się postawić w taki lub inny sposób! Takie jest właśnie prawo naturalne, że zawsze wygrywa ten kto potrafi walczyć o swoje i dla przeżycia potrafi zabić swojego wroga, by nie być jego niewolnikiem. Ludzie z NWO tak właśnie walczą o swoje przeżycie i coraz lepsze życie. Wy im w tym pomagacie walcząc dla nich o prawo naturalne, którym zgodnie z tym prawem Was wykończą i nigdy nie poniosą za to kary. Oni nie boją się zabijać a Wy boicie się nawet swojego cienia, więc prawo naturalne nie jest dla Was a dla nich! To jest w ich interesie, by na całym świecie było tylko jedno prawo, czyli prawo naturalne. Dlatego zmanipulowali już w tej kwestii wiele milionów osób, by osiągnąć cel ich rękami. To tak jakbyśmy sami sobie zrobili sznur, na którym nas powieszą. Czy warto o to zabiegać? Podobnie ludzie zabiegają o to, by nie płacić podatków, by nie było sądów. Więc spytam, kto na tym wszystkim najbardziej zyska? Biedak, czy bogacz i człowiek bez serca i empatii dla drugiej osoby, czy obywatela jak kto woli? Mając powyższe na uwadze bardzo proszę dajcie sobie już spokój z tym prawem naturalnym i walczcie o to, co macie, czyli o to by Wasze prawa zapisane w Konstytucji były przestrzegane, bo one są dla Nas, póki co najlepsze.

  3. Artykuł ukazuje jak wielki jest to przekręt, tak zwanych kontrolerów. Dziękuję Panu za ten artykuł.
    Pozdrawiam

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *